Reklama

Reklama świetlna

reklama rybnik

Specjalizujemy się w produkcji kasetonów świetlnych z oświetleniem modułami LED oraz liter świetlnych 3D. Nasze produkty cechuje: wysoka trwałość i niezawodność, oszczędność w kosztach eksploatacji, niskie i bezpieczne napięcie zasilania. Pełna oferta: www.taniekasetony.com

WIĘCEJ

Tablice Szyldy

reklama rybnik

Specjalizujemy się również w kompleksowym oznakowaniu punktów handlowych. Do produkcji tablic reklamowych, szyldów i tabliczek używamy tworzyw takich jak materiał typu dibond i PCV. Materiał, z którego produkujemy nasze tablice jest uzależniony od wymiaru oraz rodzaju grafiki.

WIĘCEJ

Banery reklamowe

reklama rybnik

Banery reklamowe to świetny sposób promocji gdyż jest to jedna z najprostszych i jednocześnie najtańszych form reklamy. W podstawowej ofercie posiadamy dwa rodzaje banerów: laminowane i powlekane. Drukujemy w jakości 720 i 1440 dpi. Krawędzie są wykańczane zgrzewaniem i oczkowaniem.

WIĘCEJ

 Ekspozytory

reklama rybnik

Rollup'y stanowią wyjątkowo elegancki i charakteryzujący się nowoczesnym designem system. Są niezwykle szybkie i łatwe w montażu. Po zakończonej prezentacji, grafika zamykana jest w poręcznej kasecie. Rollup jest stosowany podczas różnego rodzaju konferencji, targów, spotkań promocyjnych.

WIĘCEJ

Druk wielkoformat.

reklama rybnik

Oferujemy usługę druku wielkoformatowego w technologii druku solwentowego, UV i lateksowego. Materiały: baner laminowany, baner powlekany, folia samoprzylepna, folia One Way Vision. Rozdzielczość druku do 1440 dpi - jakość fotograficzna.

WIĘCEJ