Kasetony świetlne

www.taniekasetony.com

Kasetony świetlne. Firma PRINTSYSTEM jest właścicielem sklepu internetowego www.taniekasetony.com. Jest to obecnie jedyny w Polsce sklep internetowy z tak szeroką ofertą kasetonów reklamowych z oświetleniem modułami LED. Każdy kaseton można we własnym zakresie skonfigurować według własnych potrzeb i wycenić. Zamówienia można składać on-line przez 24h/7 dni w tygodniu. Służymy fachową poradą i doradztwem technicznym. Posiadamy własne studio graficzne, gdzie wykonujemy dla Klientów projekty graficzne oraz przedstawiamy wizualizacje kasetonu na elewacji. Dostawy na terenie Polski i nie tylko realizujemy poprzez sprawdzone firmy kurierskie.

Poniżej przedstawiamy wybrane produkty z naszej oferty.

www.taniekasetony.com

Kasetony świetlne z ramą aluminiową

Kasetony świetlne z ramą aluminiową o szerokościach 6, 10, 17 i 18cm. Zostały zaprojektowane przez nas z przeznaczeniem do montażu na płasko oraz prostopadle do elewacji budynku. Zbudowane są z profilu aluminiowego, lica z pleksi Opal lub poliwęglanu komorowego oraz tyłu z pcv lub polipropylenu komorowego. W standardzie w każdym kasetonie jednostronnym montujemy pionowe poprzeczki wzmacniające, przez które kaseton montowany jest na podłożu.

budget04

BUDGET LINE - najtańsze kasetony reklamowe w naszej ofercie

Przedstawiamy najtańsze kasetony reklamowe w naszej ofercie. Nazwaliśmy tą serię BUDGET LINE. Tradycyjne lico z pleksi Opal zastąpiliśmy poliwęglanem komorowym Opal 4mm. Dzięki temu możemy zaproponować znacznie niższe ceny niż dotychczas. Do produkcji kasetonów BUDGET LINE wykorzystujemy nasz autorski aluminiowy profil kasetonowy o szerokości 10 cm. Kasetony BUDGET LINE są lekkie, trwałe i tanie. Podzieliliśmy tą serię na 2 grupy: IP20 - kasetony z przeznaczeniem do montażu wewnątrz budynków i IP65 - kasetony z przeznaczeniem do montażu wewnątrz i na zewnątrz budynków.
Cennik • Galeria

Jednostronne

kasetony świetlne
Kasetony świetlne jednostronne zostały zaprojektowane przez nas z przeznaczeniem do montażu na płasko do elewacji budynku. Zbudowane są z profilu aluminiowego, lica z pleksi Opal oraz tyłu z pcv. W standardzie w każdym kasetonie montujemy pionowe poprzeczki wzmacniające, przez które kaseton montowany jest na podłożu.
Cennik • Galeria

Dwustronne

kasetony świetlne
Kasetony świetlne dwustronne zostały zaprojektowane przez nas z przeznaczeniem do montażu prostopadle do elewacji budynku. Zbudowane są z profilu aluminiowego oraz lica z pleksi Opal z dwóch stron. Jako opcja posiadamy w ofercie uchwyty montażowe, dzięki którym możliwy jest dystans od elewacji 2 lub 10 cm.
Cennik • Galeria

XXL

kasetony świetlne
Kasetony świetlne jednostronne XXL to grupa kasetonów tzw. wielkogabarytowych. W ofercie posiadamy kasetony nawet o wymiarze 600 x 200 cm. Zbudowane są z profilu aluminiowego, lica z poliwęglanu komorowego Opal oraz tyłu z pcv. W standardzie w każdym kasetonie montujemy pionowe poprzeczki wzmacniające.
Cennik • Galeria

1R • 4R

kasetony świetlne
Kasetony świetlne jednostronne z zaokrąglonymi narożnikami. W standardowej ofercie posiadamy kasetony z 1 lub z 4 narożnikami zaokrąglonymi. Zostały zaprojektowane przez nas z przeznaczeniem do montażu na płasko do elewacji budynku. Zbudowane są z profilu aluminiowego, lica z pleksi Opal oraz tyłu z pcv.
Cennik • Galeria

Okrągłe • Półokrągłe

kasetony świetlne
Kasetony świetlne okrągłe składają się z dwóch elementów z profilu kasetonowego szer. 10cm wygiętych pneumatycznie w półokrąg. Zbudowane są z profilu aluminiowego, lica z pleksi Opal oraz tyłu z pcv. Do kasetonów okrągłych dwustronnych posiadamy w ofercie specjalnie przez nas zaprojektowane uchwyty montażowe z dystansem.
Cennik • Galeria

Różne kształty

kasetony świetlne
Posiadamy również w ofercie kasetony świetlne z ramą aluminiową o nietypowych kształtach, takich jak: trójkąt równoboczny, trójkąt prostokątny, gilotyna, równoległobok, trapez, strzałka. Wersje jednostronne i dwustronne. Do kasetonów dwustronnych posiadamy w ofercie specjalnie przez nas zaprojektowane uchwyty montażowe z dystansem.
Cennik • Galeria

Krzyż apteczny

kasetony świetlne
Krzyż apteczny jest idealnym i nieodzownym elementem oznakowania punktu aptecznego. Kolor i grafikę do tego kasetonu przygotowujemy dokładnie wg życzenia Klienta. Do kasetonów dwustronnych posiadamy w ofercie specjalnie przez nas zaprojektowane uchwyty montażowe z dystansem.
Cennik • Galeria

Kasetony świetlne z dibondu

Dzięki połączeniu blach aluminiowych z rdzeniem polietylenowym uzyskano nowy materiał, wielokrotnie przewyższający właściwości tradycyjnej blachy aluminiowej. Grubość zewnętrznych blach aluminiowych to 0,2 lub 0,3 mm. W wyniku, czego uzyskano lekką wielowarstwową płytę o doskonałych właściwościach, nadającą się zarówno do zastosowań zewnętrznych jak i wewnętrznych. Idealnie gładki, odporny na zginanie oraz lekki DIBOND, dedykowany został rynkowi reklamy oraz aranżacji wnętrz.
Więcej

Kasetony z dibondu
LuxEconomy

kasetony świetlne
Kasetony świetlne z dibondu z serii LUXECONOMY zostały przez nas zaprojektowane z myślą o Klientach, którzy chcą otrzymać produkt wysokiej jakości za niewielką cenę. Moduły LED służące jako oświetlenie zostały rozmieszczone wzdłuż dłuższych krawędzi, dzięki temu grubość kasetonu to zaledwie 5cm. Maksymalne wymiary to 290x50cm.
Cennik • Galeria

Kasetony z dibondu
Premium

kasetony świetlne
Kasetony świetlne z dibondu z serii PREMIUM to najpopularniejsze kasetony z dibondu w naszej ofercie. Cechuje je wysoka jakość wykonania oraz solidna aluminiowa konstrukcja nośna. Kaseton składa się tylko z dwóch elementów dzięki czemu montaż jest bezproblemowy. Maksymalny wymiar to 385 x 130 cm.
Cennik • Galeria

Kasetony z dibondu
PrestigeSlim

kasetony świetlne
Kasetony świetlne z dibondu z serii PRESTIGE SLIM to najbardziej eleganckie i prestiżowe kasetony z dibondu w naszej ofercie. Cechuje je wyjątkowy wygląd oraz wysoka jakość wykonania. Unikalnego wyglądu dodaje efekt świecenia w kierunku elewacji. Z pewnością przyciągną uwagę potencjalnych Klientów. Maksymalny wymiar to 385 x 130 cm.
Cennik • Galeria

Info • Pomoc

Zapraszamy do działu INFO/POMOC, gdzie znajduje się wiele informacji o naszych produktach. Można również znaleźć informacje o sposobie przygotowania grafiki do kasetonu.
Jeśli znajdujące się tam informacje nie były wystarczające i w dalszym ciągu masz pytania napisz do nas biuro@taniekasetony.com lub zadzwoń 32 44 18 666 • 727 555 557 pn-pt: 8:00 - 16:00.