Poligrafia


Wizytówki

poligrafia

Jest to jeden z najbardziej popularnych sposobów na reklamę. Tania i bardzo skuteczna, jest nieodzowną pomocą w kontaktach biznesowych i personalnych. Standard, Euro i karty biznes.

WIĘCEJ

Ulotki

poligrafia

Najbardziej popularną formą reklamy są znane niemal każdemu ulotki. Taka forma reklamy jest nie tylko skuteczna, ale także tania. Podstawowe formaty to A4, A5, A6 i DL.

WIĘCEJ

Ulotki składane

poligrafia

Ulotka powinna wyróżniać się na tle innych. Jedną z najlepszych możliwości jest postawienie na ulotki składane. Podstawowe formaty: A4 do A5, A5 do A6, A4 do DL.

WIĘCEJ

Plakaty

poligrafia rybnik

Plakat to po prostu jednostronny druk dużego formatu. Pełni on przede wszystkim funkcję reklamową, a także ozdobną. Plakaty oferujemy w formatach A3, A2, A1 i A0.

WIĘCEJ

Katalogi

poligrafia

Z katalogu Klient powinien się dowiedzieć jak najwięcej o firmie i jej działalności. Nasze katalogi cechuje najwyższa jakość druku. Formaty: A4, A5, 21 x 21 cm.

WIĘCEJ


Papier firmowy

printsystem

Papier Firmowy to ważny element graficznej identyfikacji firmy. Dokumenty lub faktury z motywem firmowym pozytywnie wpływają na postrzeganie firmy wśród kontrahentów.

WIĘCEJ

Koperty

printsystem

Pełnokolorowy nadruk na kopercie. Wewnętrzne strony koperty są drukowane na niebiesko lub szaro aby zapewnić maksymalną dyskrecję Twojej korespondencji.

WIĘCEJ


Zaproszenia

printsystem

Zaproszenia są elementem powiadamiania Kontrahentów o ważnych wydarzeniach np. targi, prezentacje, itp. Są nieodzowne w organizacji rodzinnych uroczystości.

WIĘCEJ

Kalendarze

printsystem

Kalendarz z racji swojej funkcjonalności może okazać się nie tylko gadżetem potrzebnym w biurze, ale może być także doskonałą formą reklamy.

WIĘCEJ

Notesy

printsystem

Notesy są przydatne jako gadżet reklamowy lub niezbędne jako druk akcydensowy. Drukowane są offsetowo i klejone w bloczki. Podstawowe formaty: DL, A6, A5 i A4.

WIĘCEJ