Galeria – kasetony

GALERIA • Kasetony z ramą aluminiową

Jednostronne


Reklama świetlna

Kasetony jednostronne zostały zaprojektowane przez nas z przeznaczeniem do montażu na płasko do elewacji budynku. Zbudowane są z profilu aluminiowego, lica z pleksi Opal oraz tyłu z pcw. W standardzie w każdym kasetonie montujemy pionowe poprzeczki wzmacniające, przez które kaseton montowany jest na podłożu.

GALERIA

XXL


Reklama świetlna

Kasetony jednostronne XXL to grupa kasetonów tzw. wielkogabarytowych. W ofercie posiadamy kasetony nawet o wymiarze 600 x 200 cm. Zbudowane są z profilu aluminiowego, lica z poliwęglanu komorowego Opal oraz tyłu z pcv. W standardzie w każdym kasetonie montujemy pionowe poprzeczki wzmacniające.

GALERIA

Dwustronne


Reklama świetlna

Kasetony dwustronne zostały zaprojektowane przez nas z przeznaczeniem do montażu prostopadle do elewacji budynku. Zbudowane są z profilu aluminiowego oraz lica z pleksi Opal z dwóch stron. Jako opcja posiadamy w ofercie uchwyty montażowe zwykłe lub dystansowe, dzięki którym możliwy jest dystans od elewacji 2 lub 10 cm.

GALERIA

1R / 4R


Reklama świetlna

Kasetony jednostronne z zaokrąglonymi narożnikami. W standardowej ofercie posiadamy kasetony z 1 lub z 4 narożnikami zaokrąglonymi. Zostały zaprojektowane przez nas z przeznaczeniem do montażu na płasko do elewacji budynku. Zbudowane są z profilu aluminiowego, lica z pleksi Opal oraz tyłu z pcw.

GALERIA

Okrągłe


Reklama świetlna

Kasetony okrągłe składają się z dwóch elementów z profilu kasetonowego szer. 10cm wygiętych pneumatycznie w półokrąg. Zbudowane są z profilu aluminiowego, lica z pleksi Opal oraz tyłu z pcv. Do kasetonów okrągłych dwustronnych posiadamy w ofercie specjalnie przez nas zaprojektowane uchwyty montażowe z dystansem.

GALERIA

Zaokrąglone


Reklama świetlna

Kasetony zaokrąglone składają się z 1 lub 2 elementów z profilu kasetonowego szer. 10cm wygiętych pneumatycznie w półokrąg. W ofercie posiadamy 3 rodzaje kształtów: półokrąg, półowal i owal. Do kasetonów zaokrąglonych dwustronnych posiadamy w ofercie specjalnie przez nas zaprojektowane uchwyty montażowe z dystansem.

GALERIA

Krzyż apteczny


Reklama świetlna

Krzyż apteczny jest idealnym i nieodzownym elementem oznakowania punktu aptecznego. Kolor i grafikę do tego kasetonu przygotowujemy dokładnie wg życzenia Klienta. Do kasetonów dwustronnych posiadamy w ofercie specjalnie przez nas zaprojektowane uchwyty montażowe z dystansem.

GALERIA

Kasetony z dibondu

Co to jest dibond?


Reklama świetlna

Dzięki połączeniu blach aluminiowych z rdzeniem polietylenowym uzyskano nowy materiał, wielokrotnie przewyższający właściwości tradycyjnej blachy aluminiowej. Grubość zewnętrznych blach aluminiowych to 0,2 lub 0,3 mm. W wyniku, czego uzyskano lekką wielowarstwową płytę o doskonałych właściwościach, nadającą się zarówno do zastosowań zewnętrznych jak i wewnętrznych.

WIĘCEJ

Kaseton LuxEconomy


Reklama świetlna

Kasetony reklamowe z dibondu z serii LUXECONOMY zostały przez nas zaprojektowane z myślą o Klientach, którzy chcą otrzymać produkt wysokiej jakości za niewielką cenę. Moduły LED służące jako oświetlenie zostały rozmieszczone wzdłuż dłuższych krawędzi, dzięki temu grubość kasetonu to zaledwie 5cm. Maksymalne wymiary to 290x50cm.

GALERIA

Kaseton Premium


Reklama świetlna

Kasetony reklamowe z dibondu z serii PREMIUM to najpopularniejsze kasetony z dibondu w naszej ofercie. Cechuje je wysoka jakość wykonania oraz solidna aluminiowa konstrukcja nośna. Kaseton składa się tylko z dwóch elementów dzięki czemu montaż jest bezproblemowy. Maksymalny wymiar to 385 x 130 cm.

GALERIA

Kaseton Prestige Slim


Reklama świetlna

Kasetony reklamowe z dibondu z serii PRESTIGE SLIM to najbardziej eleganckie i prestiżowe kasetony z dibondu w naszej ofercie. Cechuje je wyjątkowy wygląd oraz wysoka jakość wykonania. Unikalnego wyglądu dodaje efekt świecenia w kierunku elewacji. Z pewnością przyciągną uwagę potencjalnych Klientów. Maksymalny wymiar to 385 x 130 cm.

GALERIA