Poligrafia

Druk

Poligrafia jest jednym z ważniejszych działów w naszej firmie. Zajmujemy się drukiem wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych takich jak: ulotki, ulotki składane, plakaty, wizytówki, teczki ofertowe, papiery firmowe, notesy, notesy spiralowane, katalogi szyte, katalogi klejone, arkusze plano, zawieszki, kalendarze trójdzielne, kalendarze spiralowane, kalendarze listwowane, podkłady na biurko, kalendarzyki listkowe.

Opracowanie graficzne

Opracowania graficzne są bardzo zróżnicowane pod względem ich pracochłonności. Dlatego też ceny za przygotowanie opracowania graficznego mieszczą się w przedziale od 50 do 250 zł netto. Cena zawiera jedną propozycję graficzną oraz trzy modyfikacje. Każda następna jest płatna 50 zł netto. Terminy wykonywania projektów graficznych to 2-3 dni robocze od następnego dnia po złożeniu zamówienia.

Wizytówki

poligrafia

Jest to jeden z najbardziej popularnych sposobów na reklamę. Tania i bardzo skuteczna, jest nieodzowną pomocą w kontaktach biznesowych i personalnych.

WIĘCEJ

Ulotki

poligrafia

Najbardziej popularną formą reklamy są znane niemal każdemu ulotki. Taka forma reklamy jest nie tylko skuteczna, ale także tania. Podstawowe formaty to A4, A5, A6 i DL.

WIĘCEJ

Ulotki składane

poligrafia

Ulotka powinna wyróżniać się na tle innych. Jedną z najlepszych możliwości jest postawienie na ulotki składane. Podstawowe formaty: A4 do A5, A5 do A6, A4 do DL.

WIĘCEJ

Plakaty

poligrafia rybnik

Plakat to po prostu jednostronny druk dużego formatu. Pełni on przede wszystkim funkcję reklamową, a także ozdobną. Plakaty oferujemy w formatach A3, A2, A1 i A0.

WIĘCEJ

Katalogi

poligrafia

Z katalogu Klient powinien się dowiedzieć jak najwięcej o firmie i jej działalności. Nasze katalogi cechuje najwyższa jakość druku. Formaty: A4, A5, 21 x 21 cm.

WIĘCEJ

Teczki ofertowe

printsystem

Dzięki teczkom ofertowym przekazanie oferty handlowej, propozycji współpracy czy kontraktu wygląda dużo lepiej ponieważ jest odpowiednio „oprawione”.

WIĘCEJ

Papier firmowy

printsystem

Papier Firmowy to ważny element graficznej identyfikacji firmy. Dokumenty lub faktury z motywem firmowym pozytywnie wpływają na postrzeganie firmy wśród kontrahentów.

WIĘCEJ

Koperty

printsystem

Pełnokolorowy nadruk na kopercie. Wewnętrzne strony koperty są drukowane na niebiesko lub szaro aby zapewnić maksymalną dyskrecję Twojej korespondencji.

WIĘCEJ

Recepty

printsystem

Recepty numerowane i sklejone w bloczki po 100 szt. Drukowane na podstawie przydzielonych z NFZ zakresów numerów recept według gotowego wzoru.

WIĘCEJ

Zaproszenia

printsystem

Zaproszenia są elementem powiadamiania Kontrahentów o ważnych wydarzeniach np. targi, prezentacje, itp. Są nieodzowne w organizacji rodzinnych uroczystości.

WIĘCEJ

Kalendarze

printsystem

Kalendarz z racji swojej funkcjonalności może okazać się nie tylko gadżetem potrzebnym w biurze, ale może być także doskonałą formą reklamy.

WIĘCEJ

Notesy

printsystem

Notesy są przydatne jako gadżet reklamowy lub niezbędne jako druk akcydensowy. Drukowane są offsetowo i klejone w bloczki. Podstawowe formaty: DL, A6, A5 i A4.

WIĘCEJ